Avea Ege İletişim Personelinden Şikayetçiyim!

Melih Ç. |

Muğla merkezde bulunan Avea şubesinden 4 adet telefon aldım, faturalarıyla birlikte bugün garantiye göndermek için şubeye gittiğimde test cihazı alabilir miyim diye sordum garantiden gelinceye kadar vermedikleri gibi dövmedikleri kaldı. İnsanlarla ilişkileri personel ve sahibi olarak gerçekten takdirlik. Avea şirketi bu tarz işletmecilere şubesini vermemesi lazım. Buradaki en küçük esnaf bile müşteri memnuniyeti adına yedek telefon vermekte Avea'dan ne telefon alınır ne de hattı kullanılır bu dakikadan sonra.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ekim
  15:13

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 23 Ekim
  14:41

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş