17 Aralık 2013

Avea E- Fatura Nedeniyle Aramasın Artık!

Aylardan beri e-fatura servisi ile ilgili çağrılar geliyor. Bant kaydından sonra çıkan operatöre mecbur olmadığım halde bu servisi niye istemediğimi defalarca anlattım. Sözleşme yenilemek isteyen Avea personeline de bu çağrıları almak istemediğimi söyledim.

Buna rağmen haftada 4-5 kez e-faturaya geçirilmek için çağrı alıp rahatsız ediliyorum. Kısa bir süredir de 100 dk karşılığı abone bilgilerimin kullanılması için çağrılar gelmeye başladı. Bugün bunlar için yine arandım ve artık sıkıcı olmaya başladı.

Ben faturamın adresime kağıt olarak gelmesini istiyorum ve defalarca da söyledim müşteri hizmetlerine. Avea'nın beni istemediğim servisler için rahatsız etme hakkı hiçbir zaman olamaz.

Hasan 230 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Hasan'ın Teşekkür Mesajı17 Aralık 2013

    Biraz önce AVEA Müşteri Hizmetlerinden bir müşteri temsilcisi arayarak şikayet talebimin değerlendirildiğini, mağduriyetimin ve rahatsızlığımın giderileceğini, bundan sonra böyle bir sıkıntı yaşamayacağımı iletti. Bu kadar kısa sürede çözülmesi çok sevindirici.. Teşekkür sikayetvar.com 'a teşekkür ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön