Avea Durduk Yere TL Kesiliyor!

Fatih V. |

TL yükledim durduk yere kesilmeye başladı. 25 liradan bana şu an 8 lira kaldı. Müşteri hizmetlerini aradım bir chat sitesine üye olmuşum ben üye falan olmadım ne işim olur chat sitesiyle ama ısrarla benim üye olduğum söylendi ve üstelik üyeliği iptal ettirmeme rağmen tamamen iptal olması 72 saat sürecek dediler ve bana onay mesajı bile geldiği söylenerek yüklediğim bütün liralar kesildi.

Zaten hattı aldığım ilk günden beri pişmanım çünkü zerre kadar bile çekmiyor, konuşmam kesiliyor, birde başıma böyle bir şey geldi dahada pişman oldum en kısa zamanda kıracağım ve herkesi uyaracağım Avea hat almayın diye. Hakkım helal olmasın size.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih V.
  09 Kasım
  22:33

  Avea dan aradılar 48 içinde geri dönüş yapacaklarını konuyu düzelteceklerini söylediler, fakat aradan 4 gün geçmesine rağmen
  Herhangi bir arayan olmamıştır.

 • 04 Kasım
  16:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Fatih V.
  04 Kasım
  16:28

  Konu hakkında herhangi bir elektronik posta gelmemiştir almadım.