Avea Durduk Yere Hattın İptal Edilmesi ve Çağrı Merkezine Ulaşamama.

İsmail P. |

21.08.2015 tarihinde nişanlımın telefonu yanımdayken durduk yere sim kart kaydı yapılamadı hatası verdi. Telefondan mı sorun diye başka bir telefona taktık aynı şekilde sorun devam etti. Karşıdan arandığında ise "aradığınız numara kullanılmamaktadır" tarzında bir bildirim sesi geliyor. Aynı gün gece saat 23:45 civarında bu sorunla ilgili olarak kendi hattımdan Avea müşteri hizmetlerini aradım fakat 20 dakika boyunca hatta kalmama rağmen ne cevap verildi ne de tahmini ne kadar bekleyeceğimi bildiren bir mesaj sesi geldi. Muhtemelen sabaha kadar beklesek yine cevap gelmeyecekti. Üstüne üstün şaka gibi bir de TL kesiyorlar hesabımdan.

Etiketler :

Abonelik İptal Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Eylül
  12:16

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • İsmail P.
  28 Ağustos
  19:11

  Keşke biz aradığımızda müşteri hizmetlerine ulaşabilsek de şikayete hiç gerek kalmasa

 • 22 Ağustos
  10:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş