09 Eylül 2013

Avea Durduk Yere 48.5 Lira Aldı!

Bugün hattıma 50 lira yükledim. Birkaç saat sonra, kimseyle konuşmadığım, mesajlaşmadığım, internet kullanmadığım, liraların gitmesine sebep olacak herhangi bir şey yapmadığım halde, konuşmalardan sonra çıkan ekran gibi bir ekranda 48.5 liranın gittiğini gösteren bir yazı çıktı.

Müşteri hizmetleriyle görüştüm. '48 saat içinde sizi arayacağız' dediler. 2 saat sonra hiçbir açıklama yapılmadan 'hata yoktur' diye mesaj geldi.

Durup dururken 48.5 liram gitti. Böyle iş olur mu? Ben öğrenciyim. Bu 5 kuruş gibi bir şey değil ki 'hadi neyse' diyeyim. Avea'nın bu hatasını hemen düzeltmesini, durduk yere alınan 48.5 liramın geri iade edilmesini istiyorum.

Şeyma 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 12.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön