Avea Dört Günlük Kullanıma Karşın Bir Aylık Fatura Gönderdi!

Sadik G. |

Avea'da adıma kayıtlı 3 adet hat bulunmakta. Bunlardan birisini vermiş olduğum taahhüdün dolması akabinde başka bir GSM operatörüne taşıdım. Bu taşıma işleminin bir kaç gün sürmesinden dolayı 4 gün boyunca yine Avea hattımı kullandım. Ancak Avea 4 gün kullanmama rağmen bana 1 aylık fatura kesmiş durumda (41 TL).. Ben 10 yıldan fazla süredir Avea müşterisiyim. Yalnızca bu hattımı sık sık bulunduğum bölgede çekmemesinden dolayı zorunlu olarak taşımıştım. Ben şimdi 1 ayda 2 fatura ödemek durumunda kalacağım. Bana bu konu hakkında bilgi vermelerini istiyorum. Aksi takdirde bu yaptıkları hareketten sonra diğer hatlarımı da hemen yarın taşıyorum. Hatta çevremdekileri de bu konuda uyaracağım.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Nisan
  12:40

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 27 Nisan
  22:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş