Avea Dönüş Yapmıyor!

İlker A. |

Operatörün yaptığı telefon kampanyasından Nokia 500 makine aldım 2012 yılının mart ayında. Faturaya 29 TL olarak yansıtılıp onun üzerinden indirim yapılıyordu. Ancak son faturada bu indirim yapılmamış. Bana verilen bilgide faturaya 17 TL yansıyacağı 24 ay taahhütlü olacağı söylendi. Kabul ettim ancak şimdi ortaya çıkan durum çok farklı.

En önemlisi de sevgili Avea müşteri hizmetlerine şikayetimi bildiriyorum tenezzül edip geri dönmüyorlar. Şikayetimin cevabını ancak ben ararsam öğreniyorum. Böyle yönetim organizasyonu, halkla ilişkileri zayıf, hizmeti zayıf bir firma görmedim.

Etiketler :

Bilgilendirme Cihaz Kampanya Fatura Gönderimi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Kasım
  10:47

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Ekim
  08:36

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş