Avea Dönüş İstiyorum.

Burhan U. |

MMS gönderemediğim için 2 gündür Avea müşteri hizmetlerini aramaktayım ama her bir müşteri temsilcisi farklı işlem yaptırdı ama çözüme ulaşamadım. Bu konuyu çözmek için sabahtan beri arıyorum ama hala çözüm sağlanamadı. Böyle bir şikayette bulunmuştum sorunum halen daha devam ediyor. Müşteri temsilcisi bana yardım etmek için aradı fakat mesai saati içerisinde aradığı için yanıt veremedim. Mümkünse saat 5.30 dan sonra aranmasını rica ediyorum. Lütfen acil dönüş gerçekleşsin.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme SMS Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Temmuz
  14:30

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.06.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 27 Haziran
  14:19

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş