Avea Devlete Ödenen Vergi ve İnternetimin Çabuk Bitmesi!

Yağmur K. |

Sizi aradım çağrı merkezinizin ücretli olmasına rağmen hizmet alamadım. Bu bir. İkincisi 3 GB internetim 1 ay yetmiyor bu nasıl olabilir. Evimde Wi-Fi var iş yerimde Wi-Fi var geri kalan hayatımda ne kadar internet kullanabilirim de 3 GB bitebilir? Buna mantıklı bir açıklama yapın.

Üçüncüsü de siz benden 14 TL devlet için vergi alıyorsunuz bu nedir ya? Hemen dönüş yapın yoksa sosyal medyada sayfa sayfa şikayetlerimi paylaşır sizi reklam ederim!

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Haziran
  17:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 27.05.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 27 Mayıs
  12:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş