04 Eylül 2013

Avea Devir İşlemi İçin 45 TL Ücret İstiyor!

"26. 09. 2012 tarihli 2012/DK-14/453 nolu kararda aboneliğin güncelleştirilmesine ilişkin usul ve esaslar taslağının 5. maddesinde kullanıcılar, kullanmakta oldukları hatlar için, bir kereye mahsus olmak üzere 01. 10. 2013 tarihine kadar, ilgili mobil telefon hizmeti sunan işletmeci ile abonelik sözleşmesi akdedebilir. Abonelik sözleşmesinin akdedilmesi ile birlikte mevcut sim kullanılmaya devam edilir"

Yukarıdaki BTK kararına ilişkin olarak ücretsiz olarak hat devir işlemi yapabilmem gerekirken Avea benden 45 TL ücret talep etti. Bunun üzerine 500 numaralı Avea müşteri hizmetlerini aradım, yetkili kişi şu an ekranlarında böyle bir bilgi olmadığını ve ücret ödemem gerektiğini söyledi.

Turgay 53 Okunma

Cevaplar

  • Turgay 15 Eylül 2013

    Müşteri hizmetlerini bana ulaşamamış ben onları aradım, ilgili kişiye derdimi anlattım .Benimle ilgili bir not olduğunu ve müşteri hizmetlerinin beni arayacağını söyledi bende bana siz mesaj göndermişsiniz aramamı istemişsiniz dedim ilgili kişi yine biz sizi arayacağız dedi.İşim nedeniyle mesai saatlerinde cep telefonu taşıyamadığımı beni akşam saatlerinde aramaları gerektiğini anlatmaya çalıştım.Bana ulaşan olmadı.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 06.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair sms gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön