Avea Data Hesaplamasında Hata Var!

Ahmet K. |

Avea faturalı hat kullanıyorum. Fatura tutarı aylık : 26 lira. Buna ek olarak kullanmış olduğum sadece 37 mb internet ücreti olarak benden alınan toplam ücret : 114.25 TL. Bu ücretlendirmenin nasıl yapıldığı konusunda gerçekten bilgilendirilmek istiyorum. Nasıl bir hesap yapılmış ve neye göre değerlendirilmiştir?

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  17:48

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 22.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ahmet K.
  22 Eylül
  02:49

  Bu konuda gerekli açıklama yapılmadı ve tarafım bilgilendirilmedi. 37 mb için 70 lira ödemenin nedenini açıklar mısınız ? Aksi taktirde tüketici haklarına başvurmam gerekecek. İlginize teşekkür ederim.

 • 21 Eylül
  15:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş