02 Temmuz 2013

Avea Dakikaların Bittiği Tarihte Hata Yapıldı!

Yüksek fatura ile ilgili itirazıma hiç bir yanlış olmadığına dair cevap gelince tekrar aradım. Ne zaman dakikalarım bitmiş dedim. 19 haziran dediler. Oysa 19 haziranda müşteri temsilcisi yüzü geçik dakikam olduğunu söyledi. Ben de ona göre konuştum. Kayıtları dinleyin deyip kapattım ama paramla rezil oluyorum. Taahhütlü olduğu için cayarsam 80 TL cayma bedeli olduğunu söylüyorlar.

Ben öğretmenim. Fabrikatör değilim. İncelemenin tekrar yapılıp bana ayrıntılı bir bilgi verilmesini istiyorum.

Rabia 232 Okunma

Cevaplar

  • Rabia 06 Temmuz 2013

    Ysizlerin vesilesi ile sesimi ilgilli yerlere duyurdum daha bilinçli aldığı hizmetin dzavantajlarını bilen bir tüketice olmaya çalışacağım.Daha uyanık olup kampanyaların rüzgarınaa kapılmayacağım.

  • Rabia 05 Temmuz 2013

    iyiki şikayetvar isimli bir site kurmuşsunuz :)bizler yaşadığımız haksızlıkları dile getirebiliyoruz daha öncede bir beyez eşya ile ilgili şikayette bulunmuştum hemen arayıp cihazımı yenisi ile değiştirmişlerdi,şimdi avea ile sıkıntımda önce kısa bir mesajla şikayetim cevaplandırılırken şimdi arayıp duruyorlar,ben müşteri temsilcisini aramadan önce dakikalarımın kontrolünü yapmıştım ve müşteri temsilciside evet dakikalarınız bitmemiş demişti,avea müşteri temsilcimiz geçen ayın dakikalarının bilgisini vermiş o ayınkini değil diye kendilerini savunmak için aradılar!!!bu olayda şunu çok iyi anladım kampanyalar falan hikaye mutlaka tüketici eğer benim gibi saf ise mutlaka zarar görüyor,bir kampanya anlatıldığında artık didik didik bana dezavantajı nedir diye sorgulayacağım,diğer operatörlerde farksız biliyorum ama artık daha dikkatli olmam gerektiğini108 liralık faturayla öğrendim bir yolunu bulup aveadanda kurtulacağım yıllardır müşterisi olanlara hiçte iyi kampanyalar yapmıyorlar başka operatörden geliyorsan her türlü kolaylık var maalesef,destek veren herkese teşekkür ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön