Avea Dakikalarım Çabuk Bitti!

Kağan E. |

Ben faturalı Avea müşterisiyim 1000 dk heryöne 2000 sms ve sınırsız internet kullanma hakkım var ama hemen dakikalarını bitmiştir diye mesaj geliyor. Bunun tamamen yanıltıcılık olduğunu düşünüyorum. 1000 dk yı bitirme imkanım yok. Bir de internet hızımız 2gb da. Sonra çok yavaş bu yüzden memnun değilim Avea'dan.

Etiketler :

İnternet/3G Hız Görüşme Fatura Ücretlendirme Hediye Süre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  14:31

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.05.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 15 Mayıs
  12:09

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş