Avea Çözüm Sağlanmıyor!

Ceyda B. |

Her ayın 22 si fatura kesim tarihi olan Avea faturalı hattımı 26 ocak 2013 tarihinde Turkcell operatörüne taşıdım. Ve Avea tarafında normalde ödediğim faturamdan daha fazla bir tutar gönderimi sağlandı. BTK kararı olduğunu kalan tüm 1.31 tl tutar ücretinin tamamının alındığını Turkcell e böyle bir ücreti 1 yıl ödemeyeceğim bilgisi aktarıldı. ve aktif olmayan bir hatta ait aylık ücretin tamamının alınması ile ilgili BTK nın hangi maddesi bulunduğunu ve tarafıma bu maddenin e posta yolu ile ya da sözlü olarak metin dosyasından okunmasını talep ettim. Fakat Avea çağrı merkezi takım lideri S. hanım tamamen ezbere bilgi açıklamakta. Yalnızca kendisinden ve Avea dan şikayetçiyim...

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ceyda B.
  18 Mart
  19:43

  sözleşmemin gönderilmesini istiyorum. avea çözüm üretemiyor. sözleşmem gönderilmediği için o faturayı asla ödemeyeceğim. mahkemeye başvurumu yaptım. sözleşmede yazmadığı halde nasıl fatura çıkartıyorlar görsün bakalım avea...

 • 18 Mart
  08:42

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 01.03.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Şubat
  18:05

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş