Avea Çözüm Bulamıyor!

Mustafa K. |

Yaklaşık 1 ay önce 10TL bedel ile 200DK/Heryöne ek tarife için başvuru yaptım. Müşteri hizmetlerinden "sistemsel bir problem olduğunu yardım dosyası kurulduğunu" söylediler. Defalarca müşteri hizmetleri ile görüştüm. "Dosyanız açık hızlandırılmasını sağlıyorum" cevabını aldım her defasında.

En son ki müşteri hizmetleri yetkilisi "dosyanız kapanmış neden kapandığını bilmiyorum 23 TL'lik normal tarifenizi + 200 DK'lık ek tarifenizi yapabiliriz" cevabını verdi. Tarafımca en son yapılan Yaklaşık 30 dakikalık telefon görüşmesinde normal tarifemin 2 katı ücreti olan bir tarifeye zor geçirebildiler. Müşteri hizmetlerinin sorunun neden kaynaklandığını bilmediği bir kurum olan Avea'ya teşekkürler!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Mayıs
  09:15

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Mustafa K.
  26 Mayıs
  15:18

  Ucuz etin suyu kara olur derler.

 • 23 Mayıs
  12:40

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş