Avea Çıkmayacak Dediği Halde Ara Fatura Çıkartıyor!

Yiğit A. |

Mayıs ayı itibarı ile Avea müşteri hizmetlerini aradım borcum için hattımı yapılandırmaya almak istedim. Her ayın 7'sinde ödeme yapmak koşuluyla üçe böldüler ara fatura çıkmayacağını ödemelerim düzenli olduğu taktirde hattımın kapanmayacağı söylendi. Fakat haftasına hattımın kapanması bir yana durmadan da ara fatura çıktı. İki gün önce tekrar arandım 11'ine kadar ödeme yapmam istendi fakat hattım bugün tamamen kapalı ve ulaşılamıyorum. Tebrik ediyorum Avea seni mahkemede görüşürüz!

Etiketler :

Bilgilendirme Personel Fatura Gönderimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ağustos
  15:50

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.08.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Ağustos
  11:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş