Avea Cihazın Çekmemesinin Cezasını Ben Ödüyorum!

Soner T. |

Bundan 15 gün evvel Karaman'da bulunan Avea bayisine giderek jet modem almak istediğimi söyledim.Oradaki bayan mahallemi kontrol etti sistemden ve dedi ki sizin mahalle 3G çalışması halen mevcut muhtemelen çeker ama çekmezse getirin iptal edelim 3 ila 5 TL civarı vergi ödersiniz dedi. Ve Fenercell vınn satın alarak evime gittim eve gittiğimde çekmedi.

Müşteri hizmetlerini aradım iade işlemimi yaptılar 6 gün boyunca işlemin onaylanması için beklettiler Ve sonrasında 77 TL ücret karşılığında iptal ettiler. Şimdi soruyorum size kendi cihazınızın çekmemesi gibi bir durumun cezasını ben neden ödüyorum? Bu 77 TL'yi ödemeyip yasal işlem başlatacağım. Bence bu durumda taahhüdü Avea bozmuş oluyor.

Etiketler :

Abonelik İptal Mobil Modem Erişim İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ekim
  11:21

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 08.07.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Soner T.
  08 Temmuz
  17:35

  HİÇ BİR SORUNUMA ÇÖZÜM BULAMADILAR EN ÜST YÖNETİCİDEN EN ALT KADEMEDE ÇALIŞANA KADAR GÖRÜŞTÜM ÇÖZÜM YOK BENDE TÜKETİCİ HAKLRINA BAŞVURUDA BULUNACAĞIMM...

 • 06 Temmuz
  11:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş