Avea Cihazın Camı Çatladı!

Koray A. |

Avea'nın 5 buçuk senelik müşterisiyim. 3 ay önce Avea inTouch adlı cihaz aldım 3 tane. Ve bir tanesi bir ay geçmeden camı çatladı ve kullanılmadı garantiye verdik garanti olduğu halde 220 TL gibi bir para talep ettiler verdik. Şimdi 2. Sı bilgisayar çantama koydum çıkardığımda çatlamıştı. Ve yine aynı parayı talep ediyorlar böyle bir saygısızlık yok telefon 620 TL zaten ve Avea'nın 5 buçuk senelik müşterisiyim.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ağustos
  13:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 31 Temmuz
  16:41

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş