Avea Cihaz Taahhütünü Bozma Bedeli Yansıttı!

Elçin E. |

Aralık'ta 24 ay taahhütle, tarifeye ek seçeneğiyle bir cihaz kampanyasına katıldım. O sırada kullandığım tarife için 8 aylık bir taahhütte bulunuyordu. Avea, cihazdan doğan taahhüdü, tarifeme eklemediği için 2013 ağustos ayında, tarife taahhüdüm bitince tarifemi çağrı merkezinden değiştirdim. Müşteri hizmetleri yetkilisi de tarifemi değiştirirsem, cihaz taahhüdümün bozulacağı yönünde herhangi bir uyarıda bulunmadı. Bu ay 755 TL'lik bir fatura geldi, cihaz taahhüt şartlarını bozmam gerekçesiyle.

1)Sıfırı o para etmeyen bir cihaza tek seferde ödeme yapmak istediğimi mi düşündü Avea?
2) Evimde Avea sağlıklı çekmiyorken, sırf cihaz taahhüdü sebebiyle başka GSM'e geçmezken ne diye taahhüdümü bozacak bir şey yapayım?

Etiketler :

Bilgilendirme Cihaz Kampanya Paket-Tarife Değişikliği

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Kasım
  17:44

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 17 Ekim
  16:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş