Avea Cihaz Sorunlu Çıktı.

Volkan D. |

Avea ve TTNET ortak kampanyasından 24 ay taahhüt ile satın almış olduğum cep telefonu aldıktan 5 ay sonra kapanma ve görüşme esnasında karşı tarafa ses gitmemesi gibi şikayetler dolasıyla Avea shop'a gidip sıkıntıyı dile getirdim arkadaş bazı dosyaları sildi düzeldi diyerek telefonu verdi ancak şikayetim devam etti.

Tekrar aynı yere gittim telefonu ile şikayeti kendilerinin yapamayacağını aradaki tedarikçi firma ile görüşülmesini söylediler.Arkasından Avea müşteri hizmetleri 5-6 kez aradım onlarda aynı cevabı verdiler cihaz kapanıyor ve ses hala bazen karşı tarafa gitmiyor yeni telefonumun gelmesine 1 ay kaldı telefonumu alır almaz Avea hattımı da değiştireceğim.

Etiketler :

Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Mayıs
  15:37

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Mayıs
  15:08

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş