Avea Cihaz Servise Gidince Gelmiyor!

Hüseyin Soner K. |

Emniyet Genel Müdürlüğü kampanyasından Avea inTouch2 marka telefonu 36 ay taahhütle aldım. Cihaz iki defa arıza yaptı cihazın Ankara'da Teleservice diye bir servisi var,her servise bıraktığımda cihazı İstanbul'a gönderiyorlar ve en az on gün sonra geliyor. En son servise verdiğimde güncelleme yapıp gönderdiler ancak cihazımın bataryası (artık ne yaptılarsa) yerine kısa geliyor ve boşluk oluşuyor bir daha servise versem gene bir on gün telefonsuz kalacağım. Araya karton parçası sıkıştırarak kullanmaya başladım. Cihazı aldığıma pişman olmuş durumdayım ilgili biri varsa bir zahmet bir dönüş yapsın.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin Soner K.
  03 Mayıs
  16:15

  birdaha asla avea markası ürün almam

 • 16 Nisan
  15:54

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Nisan
  10:01

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş