İnci T. Teşekkür Mesajı

ilgilendiğiniz için şimdilik teşekkürler.

Avea Cihaz Satışı Esnasında İnceletmiyor!

İnci T. |

Daha yeni bugün HTC One taahhütlü olarak satın aldım. Eskişehir Espark Engiz DTM'den ,cihazı zaten açmıyorlar satın alırken inceleme şansımız bulunmuyor. Eve getirip telefonu hemen açtığımda ölü pikselle karşılaştım. Daha 2 saat bile geçmeden hiç kullanılmamış telefonu değişim yaparlar mağazada diye düşünürken hiçbir şekilde değişim yapmadıklarını ve bir sürü bahanelerle sadece HTC'ye gönderilebileceğini cihazın 15 günde geleceğini söyleyip yolladılar. Beni mağdur durumda bıraktılar. Birşeyler satarken sorumluluk almanız gerekmiyor mu sizin bu nasıl hizmet? Lütfen kimse bu şekilde bir daha mağdur bırakılmasın. Taahhüt bittiğinde başka bir operatöre geçeceğim kesinlikle.Avea'dan şikayetçiyim.

Etiketler :

Personel Davranışı Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Aralık
  11:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • İnci T.
  23 Aralık
  16:41

  ilgilendiğiniz için şimdilik teşekkürler.

 • 23 Aralık
  10:25

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş