11 Aralık 2013

Avea Cihaz Konusunda Mağdur Ediyor!

Ben artık bu konuyu ne yapmam lazım anlamıyorum. Avea inTouch 2 telefonumu sıfır aldığımdan beri tam 4 dört kere aldığım bayii aracılığı ile servise gönderdim.

Avea müşteri hizmetlerine, 4. kere servise gönderdiğimde yine söyledim. Ya yenisi gönderilsin ya da aldığım bayiiden başka marka bir telefon alayım diye. Ama 4. kez servise gitti geldi, servis sadece klonlandığını yazmış o kadar.

Ben tam 4 kere servise telefon sık sık çekmiyor ve donma yapıyor, büyük harflerle FTM yazıyor cihazı kapatamıyorum diye her seferinde dilekçe yazarak gönderdim. Bundan sonra Avea ile olan tüm bağlantılarımı iptal edeceğim ve telefon konusunu da tüketici haklarına götüreceğim.

Ozan 115 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 12.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön