Avea Cihaz Kampanyasından Yararlandırmıyor!

Merve B. |

Yıllardır Avea kullanıyorum öyle ki daha Avea'nın reklamları yokken bu kadar tanınan bir operatör değilken Avea kullanıyordum.Şimdi iPhone 6 kampanyasında yararlanmak için bayiye başvurdum sistemde gözüken yaralanamıyorsunuz diyor.Sebep diyorum bilmiyoruz diyorlar müşteri hizmetlerine yönlendiriyorlar 2 kez aradım müşteri hizmetleri yaralanabilirsiniz faturanızda bir problem yok ödemelerinizde bir problem yok diyor bayide çalışan bayanla dahi görüştürdüm kendi aralarında dahi anlaşamıyorlar.Bana bir sebep sunamıyorlar işten izin alıp gidiyorum ve bir zaman harcıyorum fakat elle tutulur bir sebep dahi sunamıyorlar.Başka operatöre geçmem an meselesi.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ekim
  15:35

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.10.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 01 Ekim
  16:49

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş