Avea Cihaz Kampanyasından Sonra Keyfi Tarife Değişimi Yapıldı.

İhsan Turgut C. |

Eşimin telefonu babasının üzerine ve tarifesi 23 tl iken Avea inTouch 2 aldık. Ayda faturaya ek 12 tl ödeme yapacaktık ancak tarifesi 3 ay sonra bitmiş ve tarife bilgisi bize haber verilmeden(mesaj vs. ile) değiştirilip tarife telefonla birlikte 78 tl'ye yükseltilmiştir. Aradığımızda kendilerinin bize haber verme yükümlülüğü olmadığı söylenmiştir. Daha telefonun taksidinin bitmesine 390 gün var. Hattı iptal edemediğim gibi tarifeyi de istedikleri gibi yapıyorlar.

Etiketler :

Cihaz Kampanya Habersiz Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İhsan Turgut C.
  29 Mayıs
  15:20

  Yapmış olduğumuz görüşmelerin diğerlerinden bir farkı yoktur. aynı şeyler tekrar edilmiştir(tarafıma bilgi mahiyetli). Hakkımı tüketici hakem heyetinde arayacağım.

 • 29 Mayıs
  15:12

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 29 Mayıs
  13:24

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş