Avea Cihaz Kampanyası!

Esra V. |

HTC one cihazını tarifeme ek taahhütname ile almak istememe karşılık olarak sözleşmeye göre gerekli işlemler çok güzel bir şekilde yapıldı.6 aylık ödenmiş faturam yoktu ama daha önce faturalı hattan geçiş yaptığım için ve Avea faturalıyı 3 aydan fazla kullandığım için taahhütlü cihaz almaya hak kazandım kayıt oluşturdular.

48 saat doldu ama Avea bayiisinde sistemlerinde bu kaydı göremediler üzerine 2 kez daha kayıt oluşturuldu 24 er saat daha bekledim müşteri hizmetleri cihazı taahhütlü alabilirsiniz diyor ama Avea bayiileri hala sistemlerinde göremiyorlar. Ben bu konuda acil yardım alarak cihazı almak istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Haziran
  13:30

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 23.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Mayıs
  12:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş