Avea Cihaz Kampanya Bedelinden Fazla Ücret Alınması!

İsmail C. |

Avea bayisinden 12 ay önce akıllı telefon aldım. Kampanya süresince 25 TL alacağım söylenmesine rağmen cihaz bedeli olarak faturamda 29 Türk lirası para bedeli kesilmektedir. Bu durum hakkından birkaç kez kuruma başvurdum fakat gerekli açıklamayı ve düzeltme işlemini göremedim.

Etiketler :

Cihaz Kampanya Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Nisan
  16:03

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.04.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Nisan
  09:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş