Avea Cihaz İadesi!

Engin E. |

Bundan 11 gün önce Avea'dan hattıma cihaz aldım. Normalde Sony Mobile Z3 alacaktım bayide yoktu LG G3 stylus aldım. Cihazda o kadar fazla donma tıkanma var ki Facebook olsun galeri olsun. Bayiye gittim geri iade almıyoruz dendi ama söyleseydin getirirdik dediler. Müşterinin ne istediğini bildiği halde bu telefonu bana sattı güzel dedi balladı yağladı. Telefon 8 gündür kutuda yatıyor. Gidip 2. cihaz alsam zarar. Avea hiç müşterilerine değer vermeyecek ilk maaşımla bütün şeyi kapatıp ilişiğimi keseceğim ta ki şu konuya çare bulursalar. Ben aylık 100-200 liralık fatura ödeyen müşterisiyim.

Etiketler :

Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Nisan
  08:14

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Nisan
  09:51

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Engin E.
  03 Nisan
  17:17

  Eurasia t9 hatası sanırım Xperia yazacaktım.