Avea Cihaz Fiyatı Yanıltmacası!

Hayati Y. |

5 yıllık Avea faturalı hat müşterisiyim. Faturaya ek HTC Desire 820 cihazını aldım. Alırken Kahramanmaraş Zümrah bayisinde ki satış temsilcisi cihazın 60 TL olduğunu ve faturaya bu şekilde yansıtacağını beyan etti ki, bana kesilen fatura da bu yöndeydi. 24 ay taahhütlü KDV dahil 1399 TL.

Son fatura da cihaz aylık yansıma bedelinin 76 TL olduğunu fark ettim. Konuyla ilgili müşteri temsilcisiyle yaptığım onlarca görüşmeden bir sonuç çıkmadı, bayii suçladı yapacak bir şey olmadığını beyan ederek görüşme sonlandırıldı. Eksik bilgi ve yanlış yönlendirmeler ile müşteri yanıltılıyor...

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ekim
  08:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Ekim
  11:52

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş