Avea Çifte Standart Uyguluyor!

Abdullah Y. |

Ben uzun yıllardır Avea gsm şirketini kullanmaktayım. Bugüne kadar vermiş olduğum taahhüdüm bitmesine yakın Avea'yı arayıp kendileriyle uygun bir tarife yada aynı tarifeme indirim uygulanarak devam ediyordum. Şimdiki taahhütüm bittiğinde ise arayan soran olmadı. Ben kendilerini arayıp durumumu bildirdiğimde ise bana herhangi bir şekilde indirim yapamayacaklarını söyleyip farklı bir tarifeye yönlendirdiler. Yönlendirildiğim tarife her yöne 500 dakika 500 sms 2 gb internet toplam tutar taahhüt vermem durumunda 28 tl benim yakın arkadaşımda aynı durumdaydı. Onun kullandığı tarife her yöne 1200 dakika 1000 sms 2 gb internet ödediği fatura 22.5 tl Avea ben aptal değilim. Bugün hat iptali yapıyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kampanya/Promosyon Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdullah Y.
  30 Nisan
  16:52

  Bana her hangi bir elektronik posta gönderilmemiştir.

 • 28 Nisan
  15:09

  Sayın Yetkili,

  Müşterimize konu hakkında gerekli bilgilendirmenin yer aldığı elektronik posta gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Nisan
  10:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş