Avea Çifte Standart Uyguluyor!

Güray A. |

0532 311 ***** numaralı Avea'nın faturalı müşterisiyim. Eşimle aynı gün ve koşullarda Avea'ya geçmemize rağmen benden 37-TL eşimden ise 27-TL fatura ücreti alınmaktadır.

Konu ile kendilerini aradığımda ise "eşinize kampanyadan indirim tanımlanmış" cevabını aldım. Ayrıca yakın tanıdıklarımda da aynı paketi kullanıp 18-TL ödeyen olduğunu biliyorum. Kurumsal şirketlerde çifte standart olmaz. Her müşteriye aynı koşullarda hizmet vermek esastır. Aboneliğimi iptal edin dediğimde ise telefonda bunun yapılamayacağı cevabını veriyorlar. Üstelik Şikayetimi çözmüş gibi kapatıyorlar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kampanya/Promosyon Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Nisan
  15:37

  Sayın Yetkili,

  Müşterimize konu hakkında gerekli bilgilendirmenin yer aldığı elektronik posta gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 22 Nisan
  09:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş