Avea Çifte Standart Uygulanıyor!

Ufuk A. |

Avea müşteri hizmetlerini arayarak kullandığım tarifeyi değiştirmek istediğimi belirttim bunun üzerine müşteri temsilcisi bana prime klasik tarifesini önerdi 12 ay kalma sözü verdiğim takdirde aylık 65 TL ücret ödeyeceğimi söyledi bende kabul ettim, ardından Avea'nın web sitesine baktığımda aynı tarifenin 49 TL olarak duyurulduğunu gördüğümde kendimi kandırılmış hissettim resmen çifte standart uygulanıyor, aradaki fark çok büyük mağduriyetimin giderilmesini bu durumun en kısa zamanda düzeltilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ağustos
  16:06

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Ağustos
  11:15

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş