Avea Çift Fatura Gönderdi!

Ersoy D. |

Bir senedir kredi kartımdan otomatik olarak ödenen Avea modemimden çift fatura kesildiğini 27 Ekim 2013 'te tesadüfen öğrendim.Aradan on gün geçmesine rağmen benim aramalarım dışında hiçbir bilgi verilmiyor.En son 48 saat içinde çift kesilen faturamın iade edileceği söylenmesine rağmen tarafıma da ödeme yapılmadı.

Ayrıca Avea müşteri hizmetlerini her aradığımda 48 saat içinde tarafıma bilgi verileceği söylenmesine rağmen ilk bilgiyi şikayet başvurumdan 6 gün sonra verdiler. Yani çok pratik ve kurumsal bir yapı. Sorunumu halleder halletmez de modemimle beraber Avea olan üç telefon hattımı da iptal ettireceğim.

Etiketler :

Bilgilendirme Fatura Gönderimi Para İadesi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Aralık
  15:56

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 06 Kasım
  15:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş