17 Nisan 2013

Avea Çift Fatura Gönderdi!

Avea tarafından hattımı iptal ettikten sonra iki fatura tarafıma yansıtılmıştır. Mesajlar kısmına ayrıntıları açıklayacağım.

Firat 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Firat 17 Nisan 2013

    Hattımı iptal edeceğimi beyan edip, birkaç gün sonra iptal ettim. (fatura tarihine 4, 5 gün daha var) sonra ard arda iki fatura geliyor. Birincisi tamam, ödedim, ama ikincisi, neden. AVEA A.Ş. ile görüştüm, neymiş kapama tarihi faturanın son gün tarihine denk gelmiş, 1 günlük kullanım hakkı doğmuş, Allah aşkına son günü beklemeden iptal ettim, aynı gün başka hattı kullanmaya başladım. Nasıl oluyor bu, ayrıca bu sizin hatanız, ben zamanında başvurumu yapmış, hattımı taşımışım. Elimde belgeler var Ve şimdi aynı tarihlere ait iki fatura, eski hat ve yeni hat, Tüketici Heyetine şikâyet etim, haklı buldular, AVEA A.Ş. den ödemeyi talep ettim, heyet kararını fakslayın dediler, tam 3 kez faksladım, her defasında faks elimize ulaşmadı, bu ne faks böyle ulaşmıyor.... sözlü iletişim kurdum, sonuç yok… Ödeme yapmamak için 100 takla attılar, ödeme miktarıda 23,09 TL, dağlar kadar yüksek bir meblağ da değil, o kadar küçüldüler ki, tamam dedim, alın sadakam olsun istemiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön