25 Kasım 2013

Avea Chatline Başlıklı Reklam Mesajlarını Engellemiyor!

Avea hattıma son bir aydır aralıklarla gönderici adı kısmında Chatline yazan erotik içerikli reklam mesajları geliyor. Son bir haftadır ise her gün geliyor. Avea müşteri hizmetleri ile üç defa görüştüm, hattımın reklam mesajlarına kapalı olduğunu söylediler.

7672'ye İPTAL REKLAM yazıp göndermemi istediler. Bunu defalarca yapmış olmama rağmen (ki her gönderimimde "Avea reklam ve bilgi SMS'leri hattınıza zaten gönderilmemektedir" cevabı geldi geriye) Hala bu problem devam ediyor.

Müşteri hizmetleri ile yaptığım son görüşmede "yapabileceğimiz bir şey yok" dediler. Benim iletişim sağlayıcım olan bu firmanın sorunumu çözme gayreti göstermemesi ve iletişim güvenliğimi koruyamaması oldukça düşündürücüdür.

Süleyman 94 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 26.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön