Avea Ceza Bedeli İstiyor!

Özgür A. |

0507877**** no'lu Avea jet abonesiyim. Avea jet aldığımdan beri internete o kadar yavaş erişebiliyorum ki eski dial up bağlantılar daha hızlıydı. Hiç memnun değilim şimdi iptal etmeye kalktığımda ise yok aktivasyon yok kurulum yok bilmem ne adı altında dünyanın cezasını ödersiniz diyorlar. Madem ürün satıyorsun deneme süresi de tanımlayacaksın ya da satmayacaksın. Tüketici olarak bu cezai bedeli ödemek istemiyoruz.

Etiketler :

Abonelik İptal Haksız Ücretlendirme Mobil Modem Hız Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Özgür A.
  21 Mayıs
  09:21

  klasik cevap :)) sonuç = YOK

 • 18 Mayıs
  10:38

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Özgür A.
  16 Mayıs
  22:44

  Avea müşteri hizmetlerinden aradılar, hız konusunun düzeltileceğini söylediler hiç bir şey değişmedi. Ben artık bu Avea jet ürününü kullanmakta hızını da hiç bir şeyini istemiyorum. iptal edip iade etmek istiyorum. Cezai bedel almak hakkınız değil.

 • 14 Mayıs
  15:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş