Avea Ceptelefonu Sorunu Yaşıyorum.

Hoşçakal H. |

Avea Adıma olmayan bir hat kullanıyorum Hattın yasal sahibi yakınım olduğundan herhangi bi şıkıntı yaşamadım hat yaklaşık 7 yıldır faturalı ve son 3 yılında aveada faturalı olarak düzenli faturaları yatırıldı herhangi bi akşama olmadı bu sebepten hattım üzerinden bi telefon almak istedim müşteri hizmetlerini arayıp telefonlar hakkında bilgi alıp bana uygun olanı seçtim fakat avea bayiine gittiğimde hattın yasal sahibinin diğer hatlarına olan borçlarından yasal takibe düştüğünü öğrendim ve ödeyecek durumuda yok cezaevinde olduğundan şimdi ben hattı bi şekilde üzerime alsam yine 8ay beklemem gerekecek telefon alabilmek için yada hattın yasal sahibinin borçlarını ödemem gerekecek mağdurluğum devam.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ağustos
  15:27

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.08.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Hoşçakal H.
  01 Ağustos
  10:54

  Nezaman ilgilenceksiniz acaba

 • 01 Ağustos
  10:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş