Avea Cepte Bayram!

Gizem S. |

Avea nın cepte bayram kampanyası Türk Telekom işbirliği ile olan bir kampanya 12 ay telefonunuzun kapanmayacağına taahhüt veriyorsunuz faturanız yarıya düşüyor ama nedense Avea faturanız 2 katına çıktığı halde Telekom u kapatamıyorsunuz . Kendi aralarında olan iş birliğinin cezasını çekiyoruz şuan Avea faturama 2 kat ödüyorum üstüne Telekom u da kapatamıyorum ona da fatura ödüyorum. Telekom Avea ya Avea Telekom a atıyor suçu bir muhatap bulamıyoruz.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kampanya/Promosyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Haziran
  18:18

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 21 Mayıs
  15:57

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş