Avea Cep Telefonu Kayıt İşlemi.

Celalettin Rumi A. |

01/08/2014 tarihinde e-devlet üzerinden kayıt altına aldırdığım cep telefonunu 12 saat içinde kullanıma açmış olup abonesi olduğum Avea ise 4 gün geçmesine vede iki defa müşteri hizmetlerine acil kodlu talep etmeme rağmen hala kullanıma açmamıştır. 4 gündür taahhütlü abonesi olduğum Avea hattımı kullanamamaktayım. Durumun devam etmesi halinde hattımı başka operatöre taşıyıp tüketici hakları hakem heyetine şikayette bulunacağım.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ağustos
  15:50

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.08.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Celalettin Rumi A.
  12 Ağustos
  10:44

  12/08/20014 saat 10:40 itibariyle avea benimle irtibata geçmek istemiş olup, müşteri ve bayi çalışanlarının yanlış yönlendirmesi sonucu tam olarak 8 gün süreyle avea hattımı kullanamamış bulunmaktayım.

 • Celalettin Rumi A.
  11 Ağustos
  16:11

  avea 3 adet müşteri hizmetlerinden bir adet şikayetvar.com üzerinden yaptığım talebime sadece dönüş yapılacaktır cevabı verdi 11 gündür bir ümidle bekliyorum.

 • 06 Ağustos
  10:14

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş