Avea Çekmiyor Kimse İlgilenmiyor!

İbrahim A. |

Kamu çalışanı olduğum için tarifeleri uygun diye yıllardır Avea kullanıyorum. İstanbul'un göbeği diyebileceğimiz Maltepe Küçükyalı'da oturuyorum. Avea çekmiyor mobil interneti hiç anlatmayayım. Avea' ya bu durumu anlattım. Ayrıca mobil internet İstanbul'un her yerinde berbat. Kapsama alanıyla hava atıyorlar ama şehrin göbeğinde çekmiyor. Diğer GSM operatörleride bu bölgede çekmiyor ama Turkcell mobil baz istasyonu koymuştu.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  12:25

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.10.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • İbrahim A.
  20 Ekim
  10:44

  Kopyala yapıştır bir cevap en ufak düzelme, arama, ilgilenme yok.

 • 15 Ekim
  16:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş