Avea Çekmiyor- Kapsamıyor!

Serkan B. |

Manavgat Titreyen Göl bölgesinde konaklamaktayım. Avea faturalı hattım ve jet modemim var fakat bu bölgede sürekli çekimde problem yaşıyoruz.

Avea yetkilerine sesleniyorum bulunduğum konum da en az 25 tane 5 yıldızlı otel var çok fazla insan sirkülasyonu oluyor. Gelen otel misafirlerinden de aynı şikayetleri alıyoruz.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Aşımı Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Eylül
  12:55

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.06.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair sms gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Haziran
  16:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş