Avea Çekmiyor. Ayrıca Gençlere Yönelik Kampanya Pek Yok!

Murathan K. |

Ben Konya'da yaşıyorum ve kalabalık bir yer olan Real'in yakınlarında oturuyorum. Arkadaşımla 10 dk'lık görüşmemde 3-4 kez kesilme yaşadım. Kısacası Avea Konya'daki altyapısı kötü. Arkadaşlarımda aynı problemleri yaşıyor.23 liralık paketimdeki 2 gb internetin 500 mb'ını bile harcayamadım çünkü internet hızı 1kb/sn. Müşteri hizmetlerini aradım ve altyapı çalışmalarının sürdüğünü söyledi. Zaten gençlere yönelik kampanyada hiç yok. Bu yüzden memnun değilim ve hattımı değiştirmeyi düşünüyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kampanya/Promosyon Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murathan K.
  04 Nisan
  14:02

  siz dalga mı geçiyorsunuz.hattımdaki 2 lira nereye gitti.hattımı nasıl sıfırladınız.eğer bu konu hakkında bilgi vermesseniz tüketici haklarını arıyacağım.ayrıca başlığım bu değildi.son 2 cümlede değinilen şey nasıl başlık olur!!!!!!

 • Murathan K.
  02 Nisan
  21:00

  evet bana 3-4 ay sonra yapılacak bir baz istasyonundan bahsettiniz.ama 3-4 ay kalmak için bir gerekçe göstermediniz.ben ne diye doğru düzgün çekmeyen bir firmaya para veriyim.başka çare kalmadı.numaramı taşıyorum

 • 02 Nisan
  16:28

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 01 Nisan
  16:06

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş