Avea Çekmiyor!

Murat A. |

Ankara'nın orta yerinde 3. kattaki evimin içinde Avea çekmiyor. Kardeşim böyle bir sistem olur mu? Konuşmak için camdan dışarıya yada balkona çıkıyoruz. Misafirler bile durumdan muzdarip Ne yapacağımızı bilemedik başka bir yerden ev mi alalım yoksa binanın çatısına verici mi kurduralım? İnternet desen içler acısı. Araba ile giderken internet resmen duruyor 3G değil 1G sanki. Bunun bir standartı olması gerekli böyle gitmez. Arayıp ne diyeceksiniz çok merak ediyorum. Otomatik cevap vermeyin çok kırılıyorum. Aradık bilgilendirdik yazıyorsunuz bunlar size hiç yakışmıyor.

Etiketler :

Bilgilendirme İnternet/3G Hız Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Şubat
  11:13

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Murat A.
  21 Şubat
  20:41

  Çekmediklerini kabul ettiler" O bölgede Sinyalimiz düşük"

 • Murat A.
  06 Şubat
  01:20

  Aktarılan bilgi yazıyorum: Aveanın çekmediği ve o bölgede sinyalin güçlendirilmesinin söz konusu olmadığının bilgisi verildi :)) işte hizmette son nokta :)

 • 01 Şubat
  10:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş