Avea Çekmiyor!

Ali B. |

Başka bir hattan Avea'ya geçtim. Geçtiğime bin pişman oldum. İstanbul'un en yüksek yerinde (Beylerbeyi-Kirazlıtepe) olduğum halde telefonum açıkken bazen kapalı görünüyorum. Sonradan arandın mesajı geliyor. Teldendir dedim teli değiştim. Defalarca aradım son çare sim kart değişimi verdiler değişen bir şey yok yine aynı. Bazende ben aradığımda ulaşamıyorum defalarca aramak zorunda kalıyorum. Ben Avea'ya geçtiğimden ailemden 4 kişide Avea'ya geçti aynı problemler onlarda da var. İkinci şikayetimde müşteri hizmetlerini ücretli yapmışlar. Aramak istedim ücretli olduğundan hemen kızıp kapattım. Şimdi ben bu Avea'dan ücretsiz ayrılmak istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Çağrı Merkezi Ücreti Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali B.
  10 Temmuz
  03:01

  şikayetime bir çözüm bulmadılar.hala devam ediyor

 • Ali B.
  12 Ocak
  00:18

  bıktırdın artık avea ..müşteri hizmetlerini aramakdan bıktım.sözde şikayetime çözüm buldular ama yine aynı şikayet ler devam ediyo.nerden geçtim bin pişman oldum.eyy avea tv lerde reklam yaparken süpersiniz ama hizmetiniz sıfır.bir yıllık daha sözleşmem var.yoksa anında çıkıcam.size bir çok defalar derdimi anlattım.sadece sözde çözüm yaptınız ama ama yine aynı. bakın benim sözleşmemi ücretsiz iptal etmenizi istiyorum.telefon gırgır geçmek için kullanılmıyor.acil bir durum gelse başıma bu telefon ne işe yarayacak.istanbul un en yüksek yerinde bana ulaşılmıyor.ben aradığımda da bazen düşmüyor.ben yıllarca modafon kullandım bir kez böyle şikayetle karşılaşmadım.AVEA BENİM SORUNUMA ÇÖZÜM BULUN............................

 • 28 Aralık
  10:49

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.11.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Kasım
  08:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş