Avea Çekmiyor!

Serap K. |

Yaklaşık 1 aydır ne internetim nede hattım yaşadığım yer İstanbul-Yeşilyurt ve civarında doğru düzgün çekmiyor. Vaat ettiğiniz hizmet anlayışınız sıfır. Bu kadar merkezi bir yerde çözemediğiniz bu problem yüzünden işlerimi kaybediyorum, arayanlar ulaşamıyor. Diğer operatörler için bir sorun yok iken niçin sizin operatörünüzde var bu problem? Müşteri hizmetleri hattınız bile ücretli ve üstüne ilgili kişiye ulaşmak için tonla seçenek denemek zorundamıyız? Daha fazla fatura yazsın diye midir gayretiniz?

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ekim
  10:56

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 26 Ekim
  10:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş