Avea Çekmiyor...

Hasibe K. |

5 yıla yakındır Avea kullanıcısıyım ve Avea'dan çok memnunum herkes Avea çekmiyor niye kullanıyorsun ben sizi savunuyordum hep ta ki her sene köyüme Bolu Mengen Başyaylıca Köyü Mutioğlu Mahallesinde ve Bolu Yedigöllere her sene gittiğimde T****** full çekmesine rağmen Avea'nın hiç çekmiyor. İşim gereği telefonla internetle yürütmekteyim ve zor durumda kalıyorum. Başka hatta da geçmek istemiyorum konuyla ilgili yardımcı olmanızı rica ederim...

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ekim
  10:17

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 09 Ekim
  09:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş