Avea Çekmiyor!

Sim K. |

Üsküdar bölgesi için bir çok kez şikayet yazdım operatörlerinin çekmediğine dair. Fakat 2 yıldır Avea bu duruma bir türlü çözüm bulamadı. Sürekli inceleme yapmakla meşguller. Reklam bütçelerine ayırdığınız paraları birazda çekim alanları için ayırsanız hiç fena olmaz. 6 yıldır kendilerinin üyesiyim ben ödüyorum 60 TL paket ücreti ödüyorum şimdiki paketleri 20 - 30 TL arayıp söylediğimizde taahhüdünüz var deyip sürekli bahaneler üretiliyor. Ayrılmak istiyorum taahhüdünüz var şu kadar ceza ödeyeceksiniz deyip duruyorlar. Bende 6502 sayılı kanunun 52, maddesinin 5.fıkrasına dayanarak sözleşmenin cayma bedeli olmaksızın feshini talep ediyorum ve acil olarak işlemlerin başlatılmasını istiyorum.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Nisan
  14:48

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 14 Nisan
  09:09

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş