Avea Çekmiyor!

Burak B. |

Avea' ya geçtim. Kesinlikle çok pişmanım. Hiçbir yerde çekmiyor. Ankara' da Çankaya 100. yılda oturuyorum evde çekmiyor. ODTÜ' de bölüme geliyorum. Makina Mühendisliğinde çekmiyor. hiç bir yerde çekmiyor. İş başvuruları yaptım arayanlar ulaşamıyor yeter artık. Resmen ekmeğimle oynuyorsunuz. Çıkmak istiyorum 1 yıllık sözleşme yaptım çıkamıyorum. Bir kesinlikle Avea' yı kullanmam.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ağustos
  10:47

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.08.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Ağustos
  08:18

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş