Avea Çekmiyor!

İsmail A. |

Bitlis Tatvan ilçesi Çağlayan Mahallesi cami sokakta oturuyorum. 4 aydan fazladır çekmeyen şebeke için defalarca müşteri hizmetlerini aradım. Bir sonuç alamadım. Hem ben hem eşim Avealı idik. Oturduğumuz semtte az bir şebekemiz vardı. Onunla idare ediyorduk. 4 aydan fazladır var olan şebekede gitti. Sorunun çözülmemesi üzerine ben Avea'dan ayrılmak zorunda kaldım ve maalesef suçlu sanki benmişim gibi, bana 111 tl'lik ekstra fatura yansıttılar.Eşim hala Avealı. O da operatör değiştirmek zorunda kalacak ve o da suçlu gibi extra faturaya maruz kalacak. Biz 11 yıllık Avea müşterisiyiz. Maalesef Avea müşterilerini çabuk harcıyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Temmuz
  16:26

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 01.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Haziran
  12:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş