03 Ağustos 2015

Avea Çekmeyen Telefon Hattı.

Gaziantep'te şehir merkezinde bulunan evimde telefon çekmiyor ve internet edge hızında çalışıyor, telefonla konuşabilmek için evin arka balkonuna çıkma gerekiyor. Hangi devirde yaşıyoruz? Aradım bana sinyalin yetersiz olduğunu çalışacaklarını söylediler ama ben halen konuşamıyorum. Dağ başında yaşamıyoruz, şehir merkezinde çekmeyen hattı ben ne yapayım, taahhütümün cezasız olarak iptalini istiyorum. Ben haklıyım çünkü!
Avea resmi sitesinden yaptığım itiraza bir Allah'ın kulu dönmedi! Yani sen parayı ver bizde sana hizmet vermeyelim diyorlar.

Selim 195 Okunma

Cevaplar

  • Selim 06 Ağustos 2015

    Sinyalin zayıf olduğu şuan da bu bölge de yatırım planının olmadığı bildirildi. Halen taahhüdümün cezasız iptali hakkında bir bilgi verilmedi ve bilgilendirileceğim söylendi. 3 gündür düşünüyorsunuz bir türlü karar veremediniz. Yeni Fatura kesim tarihini mi bekliyorsunuz?

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Ağustos 2015

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 03.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön